Truck Show 2019 – wspaniała impreza charytatywna. Kierowcy ciężarówek znów pokazują klasę

W dniach 24 – 26 maja w Nowym Stawie odbędzie Truck Show Zlot Pojazdów Ciężarowych. Będzie to trzecia edycja imprezy. Nowy Staw to niewielka miejscowość znajdująca się w powiecie malborskim. Już po raz kolejny zamieni się na kilka dni w miejsce przyjazne fanom i kierowcom samochodów ciężarowych.

Festiwal przewiduje wiele atrakcji. Wśród nich zainteresowani znajdą z pewnością coś dla siebie. Swoje występy zapowiedzieli m. in. Dj Hazel, Matys i Maxgold. Wśród gości specjalnych nie zabraknie także osobowości związanych bezpośrednio z branżą. Wśród nich Iwona Blecharczyk – z zawodu kierowca, znana z prowadzenia popularnego videobloga i promowania zdrowego trybu życia wśród kierowców. Zlot odwiedzą także Mareczek i Kapitan z cyklu programów „Złomowisko” oraz truckerzy Misza, Cezary Kopiczko i Adrian Trucker Paker. Ciekawym punktem w programie będzie sobotni mecz piłki nożnej, w którym zmierzą się drużyna kierowców kontra służby mundurowe. Atrakcji nie zabraknie też dla rodzin z dziećmi.

W związku z bliskim terminem Dnia Dziecka organizatorzy postanowili zorganizować czas najmłodszym uczestnikom imprezy. W sobotę od godziny 10:00 dzieci mogą liczyć na konkursy i zabawy prowadzone przez animatorów. Ważnym elementem zlotu będzie też strefa Truck Show Dzieciom, której celem będzie zbiórka środków na remont pomieszczeń należących do fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Organizacja ta działa w obrębie całego województwa pomorskiego. Zebrane pieniądze posłużą odnowieniu przestrzeni w Starogardzie Gdańskim. W zeszłym roku edycja zgromadziła ok. 7 tys. osób oraz 150 samochodów ciężarowych. Organizatorem zlotu jest gdyńska spółka 3 STREFA.

Truck Show 2019
Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *