O nas

Portal transportowy – Dziennik Transportowy, został stworzony z myślą o TSL. Nasz portal publikuje artykuły m.in. o tirach, o branży transportowej. Staramy się informować na bieżąco o zmianach prawnych, wypadkach drogowych, nowinkach technicznych, przetargach oraz inwestycjach, o wiedzy, praktyce i wielu innych.

Jeśli interesuje Cię co oznacza skrót TIR, lub czym jest samochód ciężarowy – tu również znajdziesz na to odpowiedź. Wiadomości dotyczące promów, kolei i wszystkiego innego związanego z branżą TSL – to nasza domena. Oprócz tego publikujemy wywiady z ważnymi postaciami z branży, rozmowy z psychologami transportu, prawnikami, blogerami, vlogerami i podcasterami. Tworzymy również rankingi sprzętu samochodowego, gadżetów przydatnych w zawodach związanych z transportem,  najbardziej popularne i lubiane firmy. Jako jedyny Dziennik Transportowy w Polsce, chcemy dostarczać najważniejsze informacje. Zamieszczamy również poradniki psychologiczne, ujmujące specyfikę pracy w transporcie.

Kim jesteśmy?

We współpracy z niezwykłymi ludźmi z branży transportowej, postanowiliśmy założyć serwis z najświeższymi wiadomościami związanymi z samochodami ciężarowymi, promami, busami, prawem granicznym, zawodem kierowcy, nowinkami oraz giełdą sprzętu. Oczywiście, jest to tylko namiastka tematów, które poruszamy i chcemy poruszać. Nie boimy się podejmować tematów również kontrowersyjnych i zawsze rzetelnych. Staramy się skupiać tych, którzy kochają transport, spedycję i logistykę, są z tym związani, zawodowo lub w inny sposób.  Posiadamy realnych czytelników i jesteśmy jedynym Dziennikiem Transportowym na polskim rynku mediów.

Pluralizm mediów to nasza dewiza. Jesteśmy portalem niezależnym i bezstronnym. Wszystkie informacje, jakie publikujemy, są zawsze sprawdzone. Uwielbiamy ludzi z pasją i przekazem. Skupiamy zarówno miłośników transportu kolejowego, jak i transportu publicznego, lotnictwa pasażerskiego, cargo, frachtów morskich i promów.

samochód ciężarowy

Redaktor naczelny

Mateusz Kobyłka jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Udzielał się dla portalu studenckiego w Poznaniu. Transportem samochodowym zainteresował się dzięki podróży autostopem, w czasie której życzliwy kierowca opowiedział mu o swojej pracy. W wyniku tych doświadczeń pasja dziennikarska połączyła się z miłością do tirów, motoryzacji i nowinek technologicznych.

2 thoughts on “O nas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *