Tragiczny wypadek w Mierzęcicach. Zginęła kobieta, ciężarówka staranowała samochody

wypadek ze skutkiem śmiertelnym w Mierzęcicach
YouTube.com/Miejski Reporter

Wypadek w Mierzęcicach. Do tragedii doszło dziś przed godziną 7:00. Samochód ciężarowy zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. Przejazd w kierunku lotniska w Pyrzowicach jest zablokowany. Nie żyje jedna osoba.

Do tragedii doszło na S1 w Mierzęcicach, w kierunku katowickiego lotniska Pyrzowice. Do wypadku doszło, gdy dwa samochody osobowe zderzyły się z ciężarowym. W wypadku śmierć poniosła kobieta prowadząca samochód KIA Sportage. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja, która bada przyczyny wypadku poprowadziła objazd drogą krajową nr 78.

Jak podaje portal dziennikzachodni.pl w czasie gdy zaszedł wypadek na drodze panowały trudne warunki. Mgła ograniczała widoczność, a nawierzchnię pokrywała szadź. Według wstępnych informacji, kierowca TIRa zjechał na lewy pas i staranował samochody osobowe.

Według informacji dyżurnego punktu informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, czas trwania utrudnień w Mierzęcicach szacowany jest na około dwie godziny od zdarzenia.

Przeczytaj również:

  1. Prom Jan Śniadecki uszkodzony. Poważny wypadek polskiej jednostki
  2. Zdjęcie niepełnosprawnego chłopca, który nie mógł poruszać się na chodniku przez zaparkowane tam samochody obiegło Internet. Znamy apel matki
  3. Koniec pościgu. Za kierownicą siedziała 21-letnia matka pod wpływem substancji psychoaktywnych
  4. Wypadek na S1 w Sosnowcu. Zderzyły się trzy ciężarówki
  5. Wypadek w Miechowie. Zginęło starsze małżeństwo
  6. Zawód kierowcy tira to nie zabawa. Oto szokująca prawda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *