Dramatyczna akcja policji. Kobieta zdemolowała stację benzynową: “Strzelaj w opony, człowieku” [Wideo]

Do groźnego zdarzenia doszło w sobotę 27.02 w miejscowości Rymań, w pow. kołobrzeskim. Kierująca pojazdem marki BMW 37-letnia kobieta z uwagi na swoje irracjonalne zachowanie wzbudziła niepokój wśród klientów stacji. Gdy na miejsce przybyła policja, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Funkcjonariusze musieli użyć broni.

Kobieta w przypływie nagłej agresji wycofała auto, by następnie z impetem wjechać do sklepu na stacji benzynowej. Policjanci, którzy byli na miejscu zdarzenia próbowali ją bezskutecznie powstrzymać. Jak wynika z informacji przekazanych przez rzeczniczkę kołobrzeskiej komendy, Karolinę Seeman, w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. – Nikt podczas tego zdarzenia nie ucierpiał – informuje Seeman. – Kobieta była trzeźwa, została jej pobrana krew do badań. Obecnie wyjaśniamy przyczyny zachowania kobiety, która autem zdemolowała stację paliw, stwarzając tym samym realne zagrożenie dla przebywających tam osób. – dodaje.

Rymań – o włos od tragedii

Agresywna kobieta po zniszczeniu stacji benzynowej odjechała z miejsca zdarzenia. Została zatrzymana wkrótce po całym zajściu i przewieziona na komendę. Całe zajście zostało nagrane przez jednego z klientów stacji. Widać na nim, jak policjanci bezskutecznie próbują powstrzymać kierowcę. Słychać również krzyki świadków zdarzenia, jeden z nich wołał do funkcjonariuszy z prośbą użycia broni palnej. – Strzelaj w opony, człowieku! – słyszymy na nagraniu. Chwilę później padły strzały.

Akcja policji komentowana w sieci

Działania policji widoczne na nagraniu nie przeszły bez echa wśród użytkowników Internetu. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy dotyczących nieporadnego zachowania funkcjonariuszy. Nie zabrakło tych najbardziej nieprzychylnych – Nieudolność w sytuacji zagrożenia jest oczywista. Brak jakichkolwiek umiejętności. Szok ! – napisał jeden użytkowników Twittera. – policjanci chyba mieli zajęcia online na strzelnicy xD – żartuje inny. – na przestrzelonych oponach też by uciekała.. – zauważa ktoś inny.

zdj: facebook/Stoją Stargard

Przeczytaj również:

  1. Zatrzymywali się, żeby nagrać miejsce wypadku. Teraz muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami
  2. Kwarantanna obowiązkowa dla wszystkich kierowców? Burzliwa debata, znamy decyzję
  3. Przeciął przewód hamulcowy i ruszył w trasę. Inspektorzy nie odpuścili kierowcy
  4. Tesla wbiła się w naczepę ciężarówki. Kierowca za bardzo zaufał technologii [WIDEO]
  5. Ciężarówka wjechała pod szynobus. Nowe ustalenia śledczych, kierowca twierdzi, że to nie on zawinił
  6. Cysterna wjechała w tłum protestujących. Kierowca został dotkliwie pobity, przerażające nagranie [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *