Kierowca zawodowy został zwolniony, skandaliczne zachowanie. Z zemsty staranował samochód szefa

Kierowca zawodowy  pewnej amerykańskiej firmy transportowej w nieoczekiwany sposób zakończył spór ze swoim pracodawcą. Po kłótni został zwolniony z pracy, więc w ramach zemsty postanowił dać nauczkę swojemu szefowi. Sprawy potoczyły się bardzo szybko i nikt nie spodziewał się takiego finału.

Sytuacja miała miejsce na początku maja tego roku w Stanach Zjednoczonych. Nowo zatrudniony szofer szybko popadł w konflikt ze swoim pracodawcą. Jak podaje portal carscoops.com, konflikt dotyczył ciągnika siodłowego. Pracownik miał jeździć nowym samochodem ciężarowym z 2020 r., jednak dostał służbowe auto z 2019 r. Ten błahy powód doprowadził do kłótni, która znalazła nieoczekiwany finał.

  1. Niezwykły motocykl, który wygląda jak ciężarówka. Będziecie zaskoczeni
  2. Nowe Miejsce Obsługi Podróżnych na trasie S6 już otwarte. W planach jest jeszcze budowa stacji benzynowej i restauracji

Kierowca zawodowy staranował auto

Po otrzymaniu wypowiedzenia, kierowca miał zapytać o zaparkowane w pobliżu ferrari, wtedy jego były pracodawca potwierdził ,że należy do niego. Wtedy zwolniony pracownik zaczął wykrzykiwać obelżywe słowa i wybiegł z budynku. Wsiadł do zaparkowanego opodal samochodu ciężarowego i wjechał nim w Ferrari GTC4 Lusso. Kontynuował swój szaleńczy manewr dopóki nie wjechał ciężarówką na samochód szefa.

Kierowca broni swojego pracodawcy

Z zamieszczonego na zdjęciu komentarza wynika, że do tej ekstremalnej sytuacji doprowadziło wstrzymanie pensji. Jednak pod zdjęciem wypowiedział się kierowca pracujący w tej samej firmie. – Pracowałem dla tej firmy i mogę was zapewnić w 100%, że płacą pracownikom….. Ten kierowca miał otrzymać auto z 2020 roku ale nie wyrabiał normy, więc mu odmówili. – napisał Cordova Berto. Pewne jest, ze po takim zakończeniu współpracy narwany kierowca nie prędko znajdzie nową pracę.

Przeczytaj również:

  1. Inspekcja Transportu Drogowego otrzymała nowoczesny sprzęt. Kontrole będą jeszcze skuteczniejsze
  2. Chrapanie może być niebezpieczne dla kierowców. Najnowsze badania szokują
  3. Przez 12 lat jeździł bez uprawnień. Kierowca samochodu ciężarowego nie widział w tym nic złego
  4. Jesteś żoną kierowcy ciężarówki? Oto jak wesprzeć swoją drugą połówkę, która TYRa
  5. Zawód kierowcy tira to nie zabawa. Oto szokująca prawda
  6. Oczyma Podwójnej, czyli para, którą połączyła miłość do ciężarówek. Niesamowita historia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *