Kierowca prawie przejechał małe dzieci na pasach. Internauci oburzeni: ,,Za taki przejazd powinien być rok w pierdlu” [WIDEO]

kierowca o mały włos nie przejechał dzieci na pasach
facebook.com/Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o.

Kierowca w Płocku prawie potrącił dzieci na pasach.  Niebezpieczna sytuacja miała miejsce przy ul. Kolegialnej. Wszystko zarejestrowała kamera w autobusie, który zatrzymał się, żeby przepuścić pieszych.

Kierowca autobusu komunikacji miejskiej w Płocku zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Nie przypuszczał, że będzie świadkiem mrożącej krew w żyłach sceny. Bezmyślność innego uczestnika ruchu drogowego niemal doprowadziła do tragedii.

Kierowca jechał za szybko

Komunikacja Miejska w Płocku opublikowała nagranie z rejestratora jazdy zamontowanego w autobusie. Na filmie widać, jak kierowca pojazdu komunikacji miejskiej zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych w celu przepuszczenia dwóch dziewczynek. Dzieci pomału przemieszczają się na rolkach, a gdy są już na środku jezdni, tuż przed nimi przejeżdża z dużą prędkością samochód osobowy. Od śmierci dzielił je dosłownie krok.

Za taki przejazd powinien być rok w pierdlu bez tłumaczenia. Wtedy się skończy. ROK w celi, i wszyscy zaczną jeździć przepisowo – napisał jeden z internautów.

Wśród internatów zdania są podzielone

Nagranie wywołało falę oburzenia wśród internatów. Zostało ono udostępnione tysiące razy, a komentarze widzów nie pozostawiają na bezmyślnym kierowcy suchej nitki. Nagranie zostało przekazane lokalnej policji. Funkcjonariusze ustalają personalia osoby niebezpiecznie prowadzącej samochód.

Kolejny raz o włos od tragedii

Po obejrzeniu tego nagrania zaniemówiliśmy. Niestety nasi kierowcy coraz częściej są świadkami podobnych zdarzeń. Dlatego mamy do Was prośbę zachowajcie szczegółną ostrożność przed pasami dla pieszych. Pokażcie ten filmik jak największej liczbie osób, może to uzmysłowi kierowcom jakie skutki może mieć chwila nieuwagi.

Opublikowany przez Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o. Czwartek, 14 listopada 2019

Przeczytaj również:

  1. Skarżyce – dramat na drodze, zginęło trzech nastolatków
  2. Kodeks drogowy 2019. Ważne zmiany w przepisach
  3. Oczyma Podwójnej, czyli para, którą połączyła miłość do ciężarówek. Niesamowita historia
  4. Tachograf 4.0. Nowa generacja inteligentnych urządzeń
  5. Wypadek w Miechowie. Zginęło starsze małżeństwo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *