Aktor stracił pracę przez epidemię, został kurierem. “Manna z nieba nie spadnie”

Aktor musiał zmienić pracę z powodu wirusa. Z pewnością nie była to łatwa decyzja. Zawody artystyczne nie mają wiele wspólnego z bardziej popularnymi zajęciami. Jednak w dobie kryzysu, w którą wkroczył świat z powodu pandemii nowego wirusa, trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Takiego zdania jest jeden z młodych celebrytów.

Ludzie pracowici od zawsze budzili szacunek u innych. Pokora i ciężka praca to wartości, które powinien posiadać każdy pracownik. Tych cech z pewnością nie brakuje młodemu aktorowi, znanemu z desek teatralnych oraz roli w popularnym serialu telewizyjnym.

  1. Jaką pomoc przewiduje tarcza antykryzysowa? Obszerny poradnik dla przedsiębiorców
  2. Wszyscy możemy stracić pracę w polskim transporcie. Pilny apel przewoźników do rządu

Aktor został kurierem

Bohaterem artykułu jest młody aktor, Marcin Januszkiewicz. Znany jest m.in. z takich seriali, jak “Ojciec Mateusz” i “Na Wspólnej”. Jak do tego doszło, że osoba znana z telewizji przesiadła się za kierownicę samochodu dostawczego? W trudnych czasach, gdy wielu ludzi straciło z dnia na dzień pracę niejedna osoba załamałaby ręce z rozpaczy. Jednak ten człowiek nie poddał się i spróbował swoich sił w zupełnie innej branży. Z pomocą znajomych znalazł zatrudnienie w firmie kurierskiej.

Januszkiewicz nie przebiera w słowach

Aktor w niewybrednych słowach odniósł się do sytuacji. – Rozwożę paczki. 6-19. Jest ciężko, wiadomo. Ale mam tu fajnych ludzi obok, którzy od dawna już tak dzielnie tyrają. […] Pracowałem w sumie już kiedyś na zmywaku, więc znam zapach pieniądza 8zł/h. Nie oceniam czy to fajnie, czy niefajnie. Ale ten mój post jest też o tym, a raczej przede wszystkim o tym, że – wybaczcie określenie – NIE MA CO PIER*OLIĆ. Czas naprawdę wziąć się do roboty ludziska, znaleźć w sobie siłę, zahartować się w tej sytuacji. – napisał na swoim facebooku.

Przeczytaj również:

  1. Przeleciał nad rondem, uderzył w plebanię. Kierowca zaliczył jazdę życia [WIDEO]
  2. Jechał na magnesie, został zatrzymany. Kierowca usłyszał zarzuty
  3. Właściciele firm transportowych apelują o pomoc do rządu. Tak źle jeszcze nie było
  4. Drzewa zasadzone na poboczach mają niezwykłe znaczenie. Nikt się tego nie spodziewał
  5. Kierowca powiesił się przez okrutny hejt w sieci. Wszystko dlatego, że spowodował wypadek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *